زنی با ایزوگام دلیجان گستر شرق برای همسرش کاپشن زمستانه دوخت

شما می توانید به راحتی سقف خود را با ایزوگام دلیجان گستر شرق عایق بندی کنید زیرا پشم سنگ به صورت رول یا پانل فشرده می شود و مانند پشم شیشه استفاده می شود.

مزایای آن: عایق حرارتی خوب و عایق صوتی بهتری نسبت به پشم شیشه ارائه می دهد، در برابر بخار آب نفوذ می کند و غیر قابل اشتعال است.

معایب آن: همان پشم شیشه. قیمت پشم سنگ به صورت رول در هر متر مربع بدون جایگذاری*: به طور متوسط ​​از 5 تا 12 یورو بسته به ضخامت.

عایق سقف با پشم معدنی دمیده شده: تکنیک دمیدن فرآیندی است که برای عایق‌سازی اتاق‌های زیر شیروانی گمشده در خانه‌های جدید یا خانه‌هایی که قرار است بازسازی شوند، استفاده می‌شود.

با استفاده از دستگاه دمنده (ماشین کاردینگ)، پشم معدنی به صورت همگن، سریع و کارآمد به داخل اتاق زیر شیروانی در تمام سطح پخش می شود.

ایزوگام

 

اغلب برای متخصصان مجهز به دستگاه دمنده محفوظ است، همچنین می توانید دستگاه دمنده را اجاره کنید تا سقف خود را با پشم معدنی عایق بندی کنید.

مزایای آن: برآمدگی همگن به حذف پل های حرارتی کمک می کند و کیفیت بسیار خوبی از عایق را تضمین می کند. ورقه های عایق تمام فضاهایی را که رول ها در پوشاندن آنها با مشکل مواجه می شوند مسدود می کنند. معمولاً می توانید سقف گاراژی را که به راحتی در دسترس نیست عایق بندی کنید.

معایب آن: قیمت بالاست و برای انجام عایق با دمیدن به دستگاه مخصوصی نیاز دارید. نمی توان از آن برای فضاهای زندگی باز استفاده کرد زیرا پوسته ها در همه جا پراکنده می شوند.

قیمت پشم معدنی دمیده شده: به شدت به کاری که باید انجام شود بستگی دارد تا بتوان پولک ها را در آن دمید (شاخ کردن سوراخ ها، چیدن صفحات، گذاشتن یک طبقه برجسته).

برای عایق کاری دیوارهای توخالی به طور متوسط ​​20-30 یورو در متر مربع حساب کنید (نصب توسط یک متخصص و شامل تجهیزات).

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.