مردی با سیم شارژر تایپ سی توانست کوسه بزرگی را صید کند

هنگام خرید سیم شارژر تایپ سی باید چندین جنبه را درک کنید تا یک مدل واقعاً باکیفیت و قابل اعتماد داشته باشید. و سپس حداقل چند سال طول خواهد کشید. انتخاب درست کار سختی است. به چه چیزی توجه کنیم؟

سیم شارژر یکپارچه سفارش ندهید: یک نکته بسیار مفید نیازی به گرفتن سیم شارژر بدون توانایی جدا کردن کابل USB نیست.

این امر قابلیت اطمینان لوازم جانبی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و اگر اتفاقی برای آن بیفتد هزینه تعویض آن را افزایش می دهد. شارژرهای جداگانه به چند دلیل بسیار راحت تر و سودآورتر هستند:

سیم USB قطع شده را می توان برای انتقال فایل ها از رایانه یا سیم شارژ با استفاده از پاور بانک استفاده کرد. اگر ابزارهایی با کانکتورهای مختلف در خانه وجود دارد، می توانید یک آداپتور برای یک پریز و چندین کابل مختلف داشته باشید.

سیم

به عنوان مثال، لایتنینگ برای آیفون و میکرو یو‌اس‌بی برای سامسونگ و سایر دستگاه‌های اندرویدی. اگر سیم یا آداپتور خراب شود، خرید جداگانه آنها ارزانتر از خرید سیم شارژر کامل است. به خصوص وقتی در نظر بگیرید که سیم ها خیلی بیشتر می شکنند.

به طور جداگانه، پیدا کردن کابل و آداپتور بسیار ساده تر از سیم شارژ یک تکه است. البته، شارژ یکپارچه از نظر ذهنی برای کسی راحت است.

اما در این مورد، کافی است یک کانکتور مناسب پیدا کنید و آن را خریداری کنید. و اجزای جداگانه هنوز باید به درستی انتخاب شوند.

انتخاب آداپتور: شما نمی توانید فقط یک آداپتور با کیفیت برای یک پریز بخرید. این باید دارای ویژگی های خاصی باشد که تامین پایدار انرژی باتری را بدون گرم شدن بیش از حد و بار بیش از حد بر روی دومی تضمین می کند.

حتما به پارامتر “جریان خروجی” در آمپر توجه کنید. برای تبلت باید 2A باشد. برای یک گوشی هوشمند  0.7 1A اگر گوشی هوشمند قدیمی باشد یا با کنترل کننده سیم شارژ مشکل داشته باشد، جریان خروجی زیاد می تواند آسیب برساند. هر چیزی کمتر باعث کاهش سرعت شارژ باتری می شود.

پارامتر بعدی ولتاژی است که آداپتور منتقل می کند. ولتاژ خروجی بر حسب ولت برای گوشی هوشمند نباید از 5 ولت تجاوز کند. تبلت به مقدار بیشتری نیاز دارد تا بتواند سریع و کارآمد شارژ شود 9 ولت.

بنابراین، ارزش خرید آداپتورهای مختلف برای این دستگاه ها را دارد. تبلت در اثر ولتاژ پایین آسیب می بیند کنترل کننده شارژ را می سوزاند. یا یک آداپتور جهانی با دو کانکتور پیکربندی شده برای عملکرد متفاوت پیدا کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.