مکانیکی با زغال بلوط کبابی استارت ماشین پراید را تعمیر کرد

یکی از قدیمی ترین فناوری های تولید در تاریخ بشر، تولید زغال چوب است که یافته های باستان شناسان نیز این موضوع را تایید می کند. این سوختی است که مونوکسید کربن تولید نمی کند.

استفاده سنتی از زغال بلوط کبابی در آهنگری بود، برای چدن نشکن و نشکن نیز فقط زغال چوب مورد نیاز است. مواد جاذب از این زغال سنگ ساخته می شوند. این سوخت سازگار با محیط زیست است، زیرا حاوی گوگرد، فسفر، فلزات سنگین نیست.

از زمان های قدیم، تکنولوژی خاصی برای تولید زغال چوب در جامعه وجود داشته است. از او بود که توسعه تمدن آغاز شد. استفاده در تولید زغال چوب در حال افزایش است، بنابراین هدف بشریت این است که این محصول سازگار با محیط زیست و کارآمد باشد.

امروزه حجم عظیمی از زغال چوب تولید می شود و تولید سالانه آن حدود 9 میلیون تن است. این ماده با استفاده از فناوری خاصی تولید می شود که بسیار ساده است، اما در عین حال منحصر به فرد است.

زغال

تئوری ها و تجهیزات جدید معرفی می شوند، مردم تجربه و دانش خود را بهبود می بخشند. این به آنها در تولید زغال سنگ با کیفیت بهتر کمک می کند.

در زمان های قدیم این محصول با استفاده از چوب و با افزایش دما به دست می آمد. او می رفت به آتش، یا مردم عمدا زغال سنگ را با خاکستر پاشیدند.

در روسیه نیز از زمان های قدیم تولید می شده است. تعداد زیادی فورج زغال چوب وجود داشت. ظهور متالورژی در اورال با نام دمیدوف ها همراه است. در ریخته گری آهن آنها، این ماده به دو روش استخراج می شد: کپه و گودال.

زغال چوب سوزی یک حرفه بسیار معروف در روسیه است. نمایندگان این حرفه مشغول به دست آوردن چدن خوب، انعطاف پذیر و با کیفیت هستند که برای ایجاد حصارها، بناهای تاریخی مختلف لازم است، آنها از زغال چوب استفاده کردند.

چدن اولین بار در اورال تولید شد. انواع توری ها و بسیاری از انواع دیگر ریخته گری آهن در آنجا ساخته می شد. با گذشت زمان کارخانه هایی برای تولید زغال چوب ساخته شد.

این محصول در کارخانه ها و به روشی نسبتاً سازگار با محیط زیست به دست آمد. در همان زمان، ساده ترین کوره های آجری که با ذغال گرم می شدند، شروع به ریشه یابی کردند.

فناوری تولید زغال چوب امکان تولید چندین نوع از آن را فراهم می کند: سفید و قرمز. ظاهر سفید به طور گسترده در ژاپن استفاده می شود. از بلوط آهنی خاور دور ساخته شده است. در خارج از کشور از زغال چوب قرمز استفاده می شود که با ذغال کردن در دمای پایین به دست می آید.

برای به دست آوردن یک ماده چوبی، از چوب سخت استفاده می شود، زیرا در این حالت متراکم و بادوام تشکیل می شود. اینها به عنوان مثال انواع درختانی مانند: آسپن، درختچه ها، درختان مخروطی هستند.

فناوری دیگری برای تولید زغال چوب وجود دارد پیرولیز. پیرولیز شامل این واقعیت است که چوب سوخته می شود تا اکسیژن به آنجا نرسد، در نتیجه زغال چوب تشکیل می شود که برای استفاده بیشتر مفید است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.